понеділок, 21 грудня 2009 р.

Google Chrome for Linux

Нарешті у компанії Google згадали про користувачів Linux і випустили бету свого веб-браузера Google Chrome. На відміну від Chromium, який був доступний нам вже досить давно, бета отримала підтримку розширень, що звичайно є величезним плюсом.Взагалі Chrome радує. Він звичайно програє у функціональності Firefox з його тонами плагінів чи Opera, але на роль простого і швидкого браузера цілком годиться, а особливо в ньому радує швидкий движок JavaScript.Завантажити Google Chrome

8 коментарів:

 1. Це пекло їсть 400 мб. оперативки на 20 вкладках. Це занадто.

  ВідповістиВидалити
 2. Як основним браузером я користуюсь оперою, а хром в мене повністю витіснив фаєрфокс, який я також іноді використовував. А все завдяки тому що розробники хрому перетягли деякі зручні особливості опери і для мене хром "з коробки" значно зручніший за фаєрфокс.

  ВідповістиВидалити
 3. А у мене Хром став основним браузером, навіть не дивлячись на те, що комп’ютер доволі слабенький. Перепробував купу розширень, біля двох десятків досить таки корисні. Думаю, що з часом він наздожене FireFox і Opera за функціональністю.

  ВідповістиВидалити
 4. Bum з зимової сплячки встав... Хто сказав, що Хроміум не підтримує розширень? Ще і як підтримує. І взагалі:

  Chromium is the bleeding edge development of the project. It is the browser, and whatever its current state may be. We usually get a few Chromium builds per day.

  Google Chrome is simply a "rebranding" of Chromium, but is a little more ready for public consumption.

  Stable: The, well, stable version of Chrome, which is absolutely ready for public consumption. Updates about every 6 months.
  Beta: Still relatively stable, but you may see new, untested features in it. No guarantees. Updates every few weeks (I think).
  Dev: Think of it as the Beta version, except it's the boiling pot of new features/testing. Absolutely no guarantees. Updates weekly.

  А щодо всього іншого - літають. Але я от став задумуватися, чи не забагато Гугл про мене знає?

  ВідповістиВидалити
 5. Серйозно? Значить я давно не оновлював свій хроміум. А так, дійсно, періодично схоже буваю в анабіозі. Хе хе)))

  ВідповістиВидалити
 6. Якось пізно. Вже пів року минуло з того моменту, як я спробував бету Chrome для Linux

  ВідповістиВидалити
 7. Реліз Google Chrome for Linux Beta було оголошено у їхньому блозі 8 грудня, новина звичайно вже не новина, але це все таки не пів-року.

  http://blog.chromium.org/2009/12/google-chrome-for-linux-goes-beta.html

  ВідповістиВидалити
 8. а у мене на роботі машмна слабеньк аперепробував всі бровзери і зупинився на Midori, реально найлегший і найшустріший.

  ВідповістиВидалити