понеділок, 4 серпня 2008 р.

Вийшов VariCAD 2008 3.0

Нарешті, нарешті це сталося! Розробники VariCAD спустилися на землю і нарешті реалізували підтримку Unicode. Починаючи з версії 2008 3.0 ви можете використовувати у власних кресленнях звичайні ttf шрифти. Також не виникає проблем з відкриттям файлів dwg з українськими підписами.Таким чином, VariCAD став черговим професійним CAD пакетом для Linux який можна використовувати на практиці у наших умовах.30-денну повнофункціональну демо-версію можна вільно завантажити з офіційного сайту varicad.com. Повноцінна коробочна версія з ліцензією коштує $3250 (для прикладу, ліцензія на AutoCAD 2009 коштує близько $5995). Студентська ліцензія, без права на комерційне використання, коштує $125.

Реклама

Максимально полная информация о автомобилях марки BMW, Столярные перегородки, панели, тамбуры, Соединения элементов на нагелях,гвоздях, шурупах,

Реклама

недвижимость в валенсии,

Реклама

недвижимость в валенсии,

неділя, 3 серпня 2008 р.

Новини: FCM, BlenderArt, Yo Frankie!

Наприкінці липня з'явилося декілька цікавих номерів вільних журналів

Full Circle Magazine №15Черговий номер журналу від спільноти Ubuntu містить ряд цікавих статей. Зокрема розповідається про спосіб перенесення домашнього каталогі на інший диск. У черговій статті про створення власного серверу на базі Ubuntu розповідається про встановлення eGroupware. Цикл статей про GIMP доповнився розповіддю про використання шарів. Також у номері є цікава стаття про відновлення втраченого завантажувача GRUB. Ronnie Tucker наводить огляд МФП HP PhotoSmart C3180.

Подробиці

BlenderArt №17BlenderArt - журнал, що видається спільнотою Blender. Даний номер більшою частиною присвячений прийомам роботи зі світлом. Приводиться інтерв'ю з Tony Mullen'ом, автором вже досить відомої книги "Introducing to Character Animation with Blender", а також з Allan'ом Brito, автором "Blender 3D – Guia do Usuario" та "Blender 3D: Architecture, Buildings and Scenery" (я вже писав про враження від даної книги). Традиційно, достіпні для вільного завантаження всі моделі, що використовувалися у журналі.

Подробиці

BlenderEmpire.ruРосійський проект BlenderEmpire.ru опублікував перший номер російськомовного журналу присвяченого Blender. Виглядає він чесно кажучи не так якісно як BlenderArt, але першому номеру це можна пробачити. Статті тим не менш досить цікаві.

Подробиці

Yo Frankie!Проект Apricot, у рамках якого створюється гра за мотивами мультфільму Big Buck Bunnie нарешті озвучив остаточну назву: Yo Frankie!: A Furry Vendetta. Гра базується на движку CrystalSpace, практично повністю створена з допомогою Blender, код написаний на Python. На даний момент доступна для завантаження демо-версія. Протягом серпня планується вихід релізу на DVD. Через деякий час гра, а також всі девелоперські матеріали стануть доступними для завантаження за ліцензуєю Creative Commons.

Подробиці

Реклама

Посетите: сайт интим знакомств на SexWebLove.Ru,интим знакомства в ростовеинтим знакомства в саратовесмотреть онлайнИзготовление и поставка пластмассовые уголки - mskplastik.com,Печи и камины для дачи Теска древесины,Кулинария стран мираКулинарные рецепты.,

Словники Lingvo для StarDict

Як відомо, словники Lingvo можна зконвертувати у формат StarDict і таким чином використовувати у Linux. Але процедура це досить складна і потребує наявності оригінального диску. Почитати про це можна наприклад тут:
http://jack.kiev.ua/content/view/666/5/lang,ru/

Нещодавно ж переглядаючи The Pirate Bay я наткнувся на торрент з повним набором словників для Lingvo 12 зконвертованих у формат StarDict. Там навіть українські словники є. Звантажити можна з допомогою Transmission за цією адресою:
http://torrents.thepiratebay.org/4170757/Dictionary_from_Lingvo_12_%5B6_language%5D_for_StarDict_%5Bplatform_in.4170757.TPB.torrentPS: Звичайно ці дії порушують ліцензійну угоду, тому я не можу за подібні речі агітувати. Але якщо допустити, що у вас вже є чесно куплена ліцензійна версія Lingvo 12 для Windows (а інших просто не існує), то думаю певне моральне право на використання таких словників у власних цілях цілком є.

Розв'язання проблеми з розкладками клавіатури у Hardy

Версія Ubuntu 8.04, а точніше це все ж таки Gnome 2.22 має одну дуже суттєву проблему - після перезавантаження злітають налаштування клавіатури. Є думка, що дана проблема з'являється лише коли налаштований автологін, але суті це не змінює - дана проблема є, як на мене, серйозним ударом по популярності Linux і взагалі іміджу Ubuntu як системи придатної для новачків. Найбільш ходовим вирішенням проблеми зазвичай називають ручну правку xorg.conf. Я теж донедавна обходився цим рецептом, але він має суттєвий недолік - налаштування розкладок вимагає прав root, є однаковим для всіх користувачів і абсолютно не очевидним для новачка. Як виявилося ж, є простіший спосіб. Достаньо просто обрати Система->Параметри->Сеанси і додати в автозавантаження команду
setxkbmap
От і все, тепер перемикач розкладок Gnome буде працювати коректно.

PS: Насправді часто буває досить таки неприємно через подібні дрібні глюки. Сучасні дистрибутиви Linux є достатньо зручними і простими щоб з ними міг працювати непідготовлений користувач, але ось такі глюки псують всю картину.самые популярные секс сайты знакомств, стрим , Встроенная мебель ОСНОВНЫЕ ОПЕРАЦИИ ПО ОБРАБОТКЕ ДРЕВЕСИНЫ

Реклама

паркет в Смоленске, паркет на любой вкус.,