пʼятниця, 21 березня 2008 р.

Новини за 21.03.08: Ubuntu

Ubuntu 8.04 Beta

Вийшла бета-версія Ubuntu 8.04 Hardy Heron. На офіційному сайті Ubuntu, вже доступні до завантаження образи дисків. Крім того, там же, тепер можна спостерігати відлік часу до офіційного релізу, який зараз показує, що залишилося 34 дні.Серед нововведень:
Ядро: 2.6.24
Gnome 2.22
Система керування правами PolicyKit
Інтеграція PulseAudio
Firefox 3 Beta 4
Клієнт BitTorrent - Transmission
Новий VNC клієнт - Vinagre
Програма для запису дисків - Brasero (Serpentine з поставки видалено)
Підтримка віртуалізації на базі KVM
Підтримка ActiveDirectory
Підтримка iSCSI
Файрвол ufw
Можливість встановлення з Windows завдяки Wubi

Завантажити

Реклама

блоги с высоким тиц,

Реклама

оригинальные прикольные подарки,блоги с высоким тиц,neim kjhtfkm,

понеділок, 17 березня 2008 р.

Новини за 17.03.08: Wine, Clonezilla

Плани щодо релізу Wine 1.0

Пройшло вже 15 років з моменту започаткування проекту Wine (альтернативної реалізації WinAPI для *nix систем) і ось нарешті від команди розробників надійшла інформація про те, що чекати версію 1.0 залишилося не так вже й довго (а ми то думали, що її мабуть взагалі й не дочекаємося.....). Як би там не було, на офіційному вікі проекту опубліковано план випуску майбутніх версій і окреслено коло задач, що стоїть перед релізом. Перший реліз-кандидат (0.9.61) повинен з'явитися 9 травня 2008 року, а другий реліз-кандидат - 23 травня. Остаточний же реліз намічено на 6 червня, а вже 20 червня вийде Wine 1.1. Втім, розробники допускають, що якщо вони не встигатимуть внести всі зміни, то дату релізу можливо буде відсунуто до 20 червня або 4 липня.

Наразі у платиновому списку Wine (тобто, це програми, робота яких нічим не відрізняється від роботи у їх рідній системі Windows). У якості критерію для майбутнього релізу задекларовано ідеальну підтримку наступних програм:

  • Photoshop CS

  • Microsoft Powerpoint Viewer 97 and 2003

  • Microsoft Word Viewer 97 and 2003

  • Microsoft Excel Viewer 97 and 2003/


Станом на 15 березня зареєстровано близько 100 помилок які потребують першочергового виправлення.

Про запис звуку у Linux

Багатьом відомий професійний інструмент для запису звуку Ardour. Але у новій статті на сайті linux-audio.net наводиться короткий огляд і інших програм у даній області, таких як Traverso, Qtractor, Wired, Frinika, Protux.

Вийшла Clonezilla

Вийшов реліз 1.0.9-19 пакету для клонування дисків Windows та Linux - Clonezilla.Clonezilla підтримує роботу з файловими системами ext2, ext3, reiserfs, xfs, jfs для GNU/Linux, та FAT, NTFS для Windows. Даний пакет є відкритим аналогом всім відомого Norton Ghost.

ЗавантажитиИнформация об авто и проверка вин в отчете carfax.,кулинарные рецепты из мяса и птицы