пʼятниця, 19 червня 2009 р.

SciDAVis: малюємо графіки

Якщо вам потрібно швидко підготувати якийсь науковий графік і при цьому ви не настільки великий маніяк щоб вільно оперувати командами gnuplot, а відповідна функціональність табличних процесорів вас не влаштовує, то можете скористатися SciDAVis. Це написана на Python’і програма для генерації графіків та аналізу даних, з інтуітивним та простим інтерфейсом.


Завантажити можна з SourceForge: scidavis-0.2.2-linux-x86-qt4.4-py2.5.tar.bz2

Програма не потребує встановлення, достатньо просто розпакувати архів у будь-яку папку і запустити файл scidavis. Перед цим лише потрібно довстановити необхідні бібліотеки:
sudo apt-get install python-qt4 libqt4-qt3support

4 коментарі:

 1. А немає якоїсь програми щоб малювати графіки по точках, графи, блок-схеми, геометрію, і інші математичні речі?

  ОпенОфіс не підходить, бо він не генерує растрові зображення, і трохи тормозить. Та й не сильно розрахований на математику

  ВідповістиВидалити
 2. Чесно, не зовсім зрозумів, що мається на увазі. Дана програма може малювати графіки по точках. Я в свій час для дисера генерував дані власною програмою, а потім переганяв їх у gnuplot. Щодо всяких геометричних картинок з точки зору математики, то величезна кількість різноманітних пакетів існує для LaTeX. Якщо володієте LaTeX, то в цьому напрямку і потрібно шукати.

  ВідповістиВидалити
 3. А вот в мене ніколе не виходило із графіками. Чому вони мене не люблять )

  ВідповістиВидалити
 4. Хорошая прога, лучше чем labplot и быстрее qtiplot. Вышла уже 0.2.4 версия http://sourceforge.net/projects/scidavis/files/

  ВідповістиВидалити