понеділок, 18 серпня 2008 р.

LightZone 3.5

Linux часто критикують за невелику кількість програм націлених на професійних фотографів. Я не буду займатися флеймом і доводити, що насправді і під Linux можна займатися обробкою графіки. Я просто вкажу на одну з програм, що не часто згадують у подібних холіварах.

LightZone

Офіційний сайт: www.lightcrafts.com

LightZone - це потужна програма націлена на постобробку фотографій. Основний акцент зроблено на інтуітивний інтерфейс і максимальну простоту роботи. Підтримується імпорт RAW файлів з різноманітних фотокамер. Також можна працювати з 16-бітним кольором.Програма не безплатна, ціна версії для Linux становить $199.95. 30-денну повнофункціональну тріальну версію можна вільно завантажити з офіційного сайту. Архів достатньо просто розпакувати у будь-яку папку і можна починати працювати. Єдине обмеження - ваш процесор повинен підтримувати SSE2, інакше LightZone працювати не буде.

PS: Досить цікаво, якщо відкрити файл LightZone у звичайному текстовому редакторі (наприклад gedit), знайти у 279-му рядку текст -Dcom.lightcrafts.licensetype=ESD і відразу після нього через пробіл вставити "-Dcom.lightcrafts.zorn=true -Dcom.License.check=bypass" (без лапок звичайно), то LightZone почне ігнорувати перевірку на наявність ліцензії. Звичайно, не забуду нагадати, що так робити не можна.

3 коментарі: