понеділок, 3 березня 2008 р.

Новини за 3.03.08: VariCAD

VariCAD 2008

Вийшла нова версія відомого пакету для двовимірного та тривимірного креслення - VariCAD 2008. Інтерфейс тепер базується на Qt4. На жаль, як і раніше, кирилиця не підтримується. Ті ж самі дев'ять стандартних шрифтів без можливості додавання нових і підтримки TrueType. :(Подробиціпрокат свадебных платьев, спешите.,

Реклама

прокат свадебных платьев, спешите.,

2 коментарі:

  1. А чому не підтримується, цікаво? Обмеження QT чи просто не має креслярських шрифтів?

    Чи не можна власними силами (ну не самому, а разом) її додати туди? Сам я таким ПЗ не користуюсь, але не віриться, що це має бути дуже складним.

    ВідповістиВидалити
  2. Питання цікаве, мабуть його варто задати програмістам VariCAD. Ні, звичайно ж це не обмеження Qt, яку я взагалі вважаю найкращим фреймворком для C++. Проблема у тому, що вони чомусь замість того щоб використовувати звичайні TrueType шрифти, вигадали власний формат. Причому з програмою їх йде всього дев'ять і замінити їх я не бачу жодної можливості. Я чесно, не розумію чому вони так роблять, але наскільки я зрозумів вони орієнтуються на західний ринок і проблеми кирилиці їх не цікавлять. Тобто наш ринок вони вважають неперспективним і не вартим уваги. На жаль.

    Постом нижче я описав чудову програму - MEDUSA. Мені дуже сподобалося. Правда ціна повної версії кусається.

    ВідповістиВидалити